Розчинник фарб 0,8л (440г) ТММASTER COLOR КВАДРАТ

Код: 313936
ОписаниеПодобные товары
21,20 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Условия оплаты и доставки
Условия возврата и обмена

Возврат товара по договоренности в течение 14 дней

Контактная информация
+380 (67) 591-95-62показать+380 (67) 591-95-62
Адрес: 50006, Украина, Днепропетровская обл., Кривой Рог, Улица Соборности д. 29а
Написать компании

Описание

Розчинник фарб, оліфи і емалей (уайт-спірит ТУ) розчинник призначений для доведення лакофарбових матеріалів до робочої вязкості.
Загальні відомості: Розчинник фарб, оліфи і емалей (уайт-спірит ТУ) розчинник - суміш сольвенту, уйтспіріта і етілцеллозольва.
Розчинник не відноситься до паливно-мастильних матеріалів, і можливо його використання як Уайт-спіриту.

ЗАСТОСУВАННЯ Розчинник фарб, оліфи і емалей (уайт-спірит ТУ) для розведення лакофарбових матеріалів і обробки поверхонь.

БЕЗПЕКА Розчинник фарб, оліфи і емалей (уайт-спірит ТУ) розчинник являє собою легко займисту рідину володіє середньо сильним подразнюють шкіру, слизові оболонки очей і органи дихання. Всі роботи з розчинником в приміщенні повинні проводитися при працюючій приточно-витяжної вентиляції. Для захисту шкіри рук необхідно застосовувати гумові рукавички. При нанесенні розбавленого ЛКМ методом розпиленням органи дихання необхідно захищати респіратором. При попаданні на шкіру розчинник необхідно змити теплою водою з милом. При загорянні розчинників застосовують наступні засоби пожежогасіння: воду в тонко розпиленому вигляді, піну хімічну або повітряно-механічну із стаціонарних установок або вогнегасників, вуглекислий газ.

ЗБЕРІГАННЯ Розчинник фарб, оліфи і емалей (уайт-спірит ТУ) зберігати в щільно закритій тарі, оберігаючи від впливу тепла, вологи і прямих сонячних променів. Порожня тара з-під розчинника повинна бути щільно закритою і зберігатися на спеціально відведених майданчиках. Гарантійний термін зберігання 12 місяців з дня виготовлення в тарі виробника.

ФАСОВКА Розчинник фарб, оліфи і емалей (уайт-спірит ТУ) поліетиленові пляшки 0.4 л, 0.9 л, 4.0л налив.
Розчинник фарб 0,8л (440г) ТММASTER COLOR КВАДРАТ

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх