Батарейка Ultra Power AAA алкалінова 1.5V LR03 4 шт. ТМDURACELL

Код: 700696
ОписаниеПодобные товары
181,10 грн
Минимальный заказ: 0 шт.
В наличии
Купить
Условия оплаты и доставки
Условия возврата и обмена

Возврат товара по договоренности в течение 14 дней

Контактная информация
+380 (67) 591-95-62показать+380 (67) 591-95-62
Адрес: 50006, Украина, Днепропетровская обл., Кривой Рог, Улица Соборности д. 29а
Написать компании

Описание

Опис

Duracell пропонує широкий асортимент батарейок, які можуть використовуватися в електронних пристроях, що вимагають надійного забезпечення енергією. Батарейки Duracell Ultra Power AAA — це лужні батарейки, ідеальні для забезпечення енергією всіх ваших пристроїв, з підвищеною продуктивністю для пристроїв із високим потоком енергії лужні батарейки Duracell Ultra Power мають до 100% більше енергії (серед батарейок ААА-розміру, як порівняти з мінімальною середньою тривалістю за даними випробування на моторизованих іграшках, зробленого IEC 2015 року. Результати можуть відрізнятися залежно від пристрою або використання. Вони доступні в розмірах AA, AAA, C, D і 9 В.

Технологія Powercheck дає змогу легко перевірити, скільки енергії залишилося в кожній батарейці, щоб уникнути непотрібних перерв у використанні пристрою, і дає змогу повторно використовувати Ваші Батарейки в пристроях із низьким потоком енергії навіть тоді, коли вони більше не працюють у пристроях із високим потоком енергії (тримайте батарейки разом і не перемішуйте з невикористаними батарейками в другому пристрої). Ви просто натискаєте білі крапки на обох кінцях батарейки й бачите кількість енергії, що залишилася на вимірювачі енергії. Крім того, технологія Duralock зберігає батарейки Duracell, які не використовувалися, готовими до використання та зарядженими до 10 років у разі зберігання в нормальних умовах.

Ці батарейки є найкращим варіантом лужних батарейок Duracell для пристроїв із високим потоком енергії, як-от цифрова фотокамера, фотоспалах, іграшки або портативні програвачі з великою потужністю, і, звичайно, широкого спектра регулярно використовуваних пристроїв, як-от моторизовані іграшки, ліхтарики, портативні ігрові контролери, бритви, зубні щітки й будь-які інші. Торцеве покриття Superior Nylon допомагає запобігти протіканню батарейки Фірма Duracell 1969 року була частиною місії Apollo 11, ставши першою батарейк

Батарейка Ultra Power AAA алкалінова 1.5V LR03 4 шт. ТМDURACELL

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх